Chromatografia preparatywna z recyklingiem

Dla preparatywnej HPLC długość kolumny jest kluczowa do poprawy separacji, niestety istnieją ograniczenia wynikające z ciśnienia wstecznego. Rozwiązując ten problem, można zastosować technikę recyklingu. Po początkowym przejściu przez kolumny próbkę zawraca się, tych samych kolumn i operację powtarza się, aż do osiągnięcia rozdziału podstawowego. Dzięki technice recyklingu, rozdzielczość chromatograficzna wzrasta o pierwiastek kwadratowy z liczby przejść przez kolumnę i nie ma zużycia rozpuszczalnika. Recykling ogranicza zużycie rozpuszczalników i zmniejsza inwestycje w kolumny.

Jest to metoda, której szukałeś!

Standardowe HPLC z bardzo długą kolumną

Chromatografia preparatywna z recyklingiem

Chromatografia preparatywna z recyklingiem firmy JAI

ZALETY

  1. Zmniejsza koszty zakupu kolumn.
  2. Zmniejsza zużycie rozpuszczalnika.
  3. Osiąga taką samą separację, jak przy użyciu dłuższych kolumn.

Funkcja recyklingu

Jest zainstalowana we wszystkich modelach firmy JAI.

Dostępny szeroki wybór

Oferujemy szeroki wybór produktów. Od kompaktowego modelu ręcznego, poprzez w pełni zautomatyzowane modele, do skali makro. Spełnimy wszystkie Twoje potrzeby, do szerokiego zakresu zastosowań.

Łatwa obsługa przy niewielkich rozmiarach

Kompaktowo zaprojektowane aparaty oszczędzają miejsce. Jednocześnie wystarczą do przechowywania pompy i detektorów w środku. Dzięki innowacyjną koncepcjom przygotowania i analiz, użyteczność została znacznie ulepszona w porównaniu z poprzednimi modelami.

Rozbudowane kolumny

JAI oferuje rozbudowaną linię kolumn. Szczególnie, nasze atrakcyjne kolumny GPC / GFC działają najskuteczniej i zwiększają swoje możliwości dzięki technice recyklingu, bez prób i błędów. Pozwala to znaleźć skomplikowane warunki i metodę separacji.